עמוד 1 מתוך 8 123 ... אחרוןLast
תוצאות 1 עד 10 78
 1. # 1
  תאריך הצטרפות
  אוקטובר 2007
  מקום
  מקומות טרופיים
  הודעות
  12875
  תודה פוסט / Likes

  Default הפוך את המסחר שלך באמת משתלם

  הפוך את המסחר שלך באמת משתלם
  על ידי פרעה

  חזור כאשר FPA היה חדש, היה קטע אחד ייחודי של הפילוסופיה של פליקס כי ממש פגע בי. מה שלכד את תשומת לבי היה שהוא דיבר תמיד לתרום 10% מהרווחים המסחר שלו מטרה ראויה. הוא אמר שכאשר הוא עשה את זה, הזדמנויות חדשות נפתחו, וכשהוא לא עושה את זה, הזדמנויות טובות היו מועטים מאוד. זה עזר כדי לפתור דילמה מוסרית עמוקה שהיו לי עם המושג הזה של מסחר במט"ח.

  תן לי להסביר את זה. כפי שאני מבין אותו, תורם פליקס 10% מסיבות קרמתי. אחרים עשויים לתרום 10% מטעמים דתיים. דעתי היא משהו של שילוב של שני אלה. תחשבו על הרעיון כולו של מסחר במט"ח לרגע ולנסות לענות על השאלות האלה:

  1. מה אנחנו, כמו סוחרי מט"ח, להשיג?
  2. האם אנו בונים דברים?
  3. האם אנו תורמים דבר לכלכלת העולם (למעט שמירה על הברוקרים במט"ח אחרים מייצרים ומוכרים מט"ח מועסקים)?
  4. אם הבנקים בעולם נעולים כל שערי החליפין מחר, אף אחד (מלבד הברוקרים ומוכרים מוצר) אפילו מתגעגע אלינו?
  5. האם העולם הוא מקום טוב יותר ישירות בגלל המסחר במט"ח שלנו?

  למרבה הצער, התשובות, לפי הסדר, הן: לא הרבה, לא, לא, לא, ולא.

  השאלה האחרונה מכילה את המפתח. העולם לא מורכב למקום טוב יותר ישירות בגלל המסחר שלנו, אבל אם אנחנו תורמים בדרכים אחרות, אז המסחר שלנו עדיין יכול לשרת מטרה ראויה באמת לעזור להפוך את העולם שלנו למקום טוב יותר.

  יש לי אמונות דתיות שלי. אנשים אחרים סבורים אחרת. חלק לא מאמינים בכלל. יש לי אמונות פילוסופיות שלי, יודע כי שלך הם כנראה שונים. אם אתה אדם כל כך קר, אדיש, כי אתה רוצה לעשות כסף רק בשביל ההנאה האישית שלכם ולא לבזבז אגורה אחת כדי להפוך את העולם למקום טוב יותר, אז אני כנראה לא רוצה להכיר אותך. בטח, אני אשמח לקבל המסחר במט"ח עשיר (אני עדיין עובד על זה), ואני מקווה שאחרים יוכלו גם, אבל אני רוצה עושר (הממשמש ובא) שלי אומר משהו. השארת הכסף למטרות ראויות בצוואה שלך זה נחמד, אבל זה יהיה אפילו טוב יותר גם לראות חלק מהכסף שהוא למטרה טובה עכשיו. ישנן כמה סיבות טובות לכך. ראשית, אם הארגון אותך לתרום מבזבז את הכסף, אתה יכול לתת כסף קבוצה אחרת אחר בפעם הבאה שאתה מוצא את עצמך רווח (זה קצת קשה לשנות את הצוואה שלך אחרי שאתה מת). שנית, זה גורם מסחר במט"ח שלך על הרבה יותר מאשר רק לטובת עצמך (ואולי המשפחה הקרובה שלך). קנה המידה של הסיבה לא משנה, אבל המאמצים שלכם לעשות. אתה יכול לתרום לכנסייה המקומית במורד הרחוב או לצדקה כי היתרונות בעולם. ניתן לתרום עבור בריפוי סרטן או לנקות את הסביבה. מצא את אחד או יותר גורמים שחשובים לך תמיכה אותם.

  ברור, אם אמא שלך פתאום צריך ניתוח מוח או שיש מצב חירום אחר משפחה נורא, אתה יכול לשקול את זה כדי להיות חלק התרומה שלך. אתה אף פעם לא היה צריך להכריע בין תרומה לצדקה לעומת האכלה הילדים שלך (או את עצמכם). אז שוב, אם אתם חיים כל כך קרוב לקצה כי עשרה אחוזים מהרווחים שלך או אפילו אחד הסחר רע יכול להיות דילוג על ארוחות, אתה באמת צריך למצוא דרך אחרת לעשות הכנסה הבסיס שלך אמין יותר לחסוך עבור מסחר במט"ח מאוחר יותר.

  הטפה זה לא הייעוד שלי. אני לא הולך להגיד לך מה להאמין בו יש הרבה אנשים שם בחוץ, אשר ישמחו לחלוק את דתם או בפילוסופיה איתך. אתה יכול להאמין באלוהים, אתה מאמין בקארמה, אתה יכול להאמין בגורל, אתה יכול להאמין הרצון של המקרוקוסמוס. כל מה שאני מבקש זה אתה מאמין במשהו, כל דבר שיגרום אתה רוצה לשפר את העולם. בשלב הבא, לא רק להאמין, אבל לפעול על האמונות שלך. לשים חלק מהכסף שלך (ואולי קצת את הזמן שלך) לתוך לגרום שבחרת (ים).

  אתה לא צריך להישאר עם מטרה אחת בלבד. זה תרומה, לא נישואים. אני נתרם הקלה רעידת אדמה סינית. אני נתרם מחסה לחסרי בית מקומיים. אני נתרם ארגונים סביבתיים. לאחרונה, הייתי המום לגלות כי תרומה קטנה עשיתי לקבוצה המסייעת לשלם עבור חינוך הילדים העניים בסין היה די והותר כדי לשלוח 3 ילדים לבית הספר במשך שנה שלמה. אני חושב שאני אנסה לברר כמה יעלה לבנות בית ספר קטן באחד המקומות שהם תמיכה בשנה הבאה. אני גם מתכנן תרומה למקלט מקומי עבור חתולי רחוב. (אני כבר אימצו 3 חתולים נפלא מהמקלט כי בשנים האחרונות.) רק הקפד תמיד יש אחד לפחות כדי לגרום תמיכה .

  יש הרבה סיבות ראויות בחוץ. הקפד לעשות קצת מחקר, כך שאתה לא בטעות בסופו של דבר לתרום לאתר הונאה מתחזה מטרה ראויה. בדוק היטב, שכן ישנם הרבה אתרי הונאה עם שמות דומים מאוד ידוע גורם. זה די קל להריץ חיפוש מהיר בגוגל למצוא את האתר הנכון עבור ידועים הגורמים כדי לוודא שהם אינם קשורים באיזושהי שערורייה.

  FPA מנסה לעזור להציל את העולם מפני הונאות במט"ח. תראה אם אתה יכול לעזור להציל את העולם מבעיות אחרות. אלא אם כן הסיבה שבחרת מפתחת טיסה לחלל זול, זה העולם היחיד שנצטרך לגשת מוכנים במשך זמן רב לבוא, אז בואו לטפל בזה.


  אם מישהו רוצה רשימת קישורים לכל גורם הוקמה שהם תמיכה באשכול זה, אני אשמח לראות אותם.
   

 2. # 2
  תאריך הצטרפות
  נובמבר 2007
  הודעות
  93
  תודה פוסט / Likes

  Default

  למרות שאני מסכים עם הפילוסופיה שלך אתה לא חושב שזה מוזר מעט לתרום מבוסס על הציפייה שלא יהיו יותר הזדמנויות עבור עצמך? אחד צריך לתרום ללא קשר זה ולא לצפות לתמורה. אם אחד הוא תרומת מסיבות אנוכיות.
   

 3. # 3
  תאריך הצטרפות
  אוקטובר 2007
  מקום
  מקומות טרופיים
  הודעות
  12875
  תודה פוסט / Likes

  Default

  אני לא רואה ניגוד הטבועה באמת. אם אחד הרצונות לעשות היטב, כך שאף אחד יכול לחלוק עם אחרים, זה לא דבר רע בכלל. זה רק אם אחד רצונות להצליח אך ורק מסיבות אנוכיות כי זה הופך להיות רע.

  אם תנסה לטובת העולם, זה ייתן לך השקפה חיובית יותר על החיים ואתה יכול בהחלט להיות סביר יותר לראות הזדמנויות שאולי יש לך החמיצו אחרת. אולי הזדמנויות חדשות באמת יקרה, אבל אולי זה רק משפר את היכולת של האדם לראות הזדמנויות שכבר היו שם. זה לא דבר קל למבחן מדעי.

  בנוסף, אני בספק אם מישהו עושה תרומות מכל סוג שהוא עם ציפייה שזה יגרום להם לחיות חיים של כישלון וסבל.
  נערך לאחרונה על ידי פרעה: 2009/05/07 ב 11:24.
   

 4. # 4
  תאריך הצטרפות
  אפריל 2009
  הודעות
  1
  תודה פוסט / Likes

  Thumbs up נתינה וקבלה הן ... חשוב!

  תודה, אני אוהב את המאמר שלך!
  להלן הקישור כדי לגרום לי תמיכה ... שלה מסייעת לקדם "כבוד שלום ושגשוג" עבור כל, פחות חשוב, עבור אלו המעוניינים, יכולים לעזור לאדם להראות איך ללכת בתוך למצוא עצמית ושלום סיפוק אמיתי.
  קרן פרם ראוואט
   

 5. # 5
  תאריך הצטרפות
  ינואר 2009
  הודעות
  4
  תודה פוסט / Likes

  Default המסחר לחיים

  אני דווקא שמעתי קצת יותר על תיאוריה פליקס. הוא עשה גם כמה חישובים אשר הוא בא עם בכוחות עצמו יודע שזה עוזר לו למצוא משמעות מט"ח בניין עושר. אני חושב ידי תרומת כסף לצדקה עוזר לך לאזן את המדינה ולשלוט חמדנות הנפשי שלך וגורמים רבים אחרים אשר אנו רוכשים במודע כפי שאנו עושים כסף יותר ויותר פורקס. המפתח הוא לתת את הכסף בלי שום חרטה או משהו אחר אשר יגרום לך להרגיש לא נוח.
  בסך הכל אני חושב נוסחה שעובדת כאשר אתה נותן אתה מקבל משהו יותר לחזור, אבל כל עוד אתה לא מצפה ולא לבקש את זה.
   


 6. # 6
  תאריך הצטרפות
  נובמבר 2008
  הודעות
  36
  תודה פוסט / Likes

  Default

  לעשות משהו בלי לצפות למשהו בתמורה, הוא כמו אכילה לא מצפה sh * t. אנחנו בעצם בשימוש על ידי מולקולות באנוכיות שלנו. תן למולקולות אחרות, לדעת מה מגיע, מסתובב נויטרון. . O.
   

 7. # 7
  תאריך הצטרפות
  דצמבר 2008
  הודעות
  21
  תודה פוסט / Likes

  Default היתרון של סוחרים

  אני מסכים עם עמדתך כי סוחרים תורמים דבר ישירות במשק. הם ישירות לשמש למתן את התנודתיות של המחירים בשוק. אם לא היינו צועדת לסחור הפסגות והעמקים של תנועות המחיר כשהם עוברים לקיצוניות המחירים ימשיכו לנוע עוד יותר לכיוונים אלה. קונים כמה יהיה משלם יותר מדי או מעט מדי מוכרי המקביל יהיה גם לקבל מחירי רע. אולי זה לא יהיה אפשר להוכיח את האמת הזו כעניין מעשי, אבל אם אתה חושב על מה שקורה במשק כל אתה יכול לזהות שזה נכון. אנחנו לוקחים סיכון כדי לספק את השירות הזה. יש לו ערך. ערך רב ברור על סמך הרווחים שניתן לעשות (או אבד).
   

 8. # 8
  תאריך הצטרפות
  דצמבר 2007
  הודעות
  74
  תודה פוסט / Likes

  Default אני, ביום מן הימים

  תאמין לי ברגע שאני יכול לעשות קצת כסף הגון על המסחר במט"ח, הייתי אוהב את ההזדמנות כדי למצוא מקום לתרום כסף ולהיות כמו אחד מאותם philantropists עשיר. למרבה הצער יש לי עדיין לעשות קצת כסף, אולי אלוהים / בודהה / הרוח הגדולה לא סומך כי אני תתרום. למעשה אני לא מרוויח הרבה כסף במסחר לפני, ואני רק תרם כמות קטנה של זה לילדים באפריקה, אבל פחות מ -0.5% מהרווחים שלי .... נו טוב בסופו של דבר תרמתי את כל זה בחזרה לשוק, אולי הסוחרים בצד השני של הסחר להפסד שלי תרם אותו. מט"ח דאם, לא רק לוקח משמעת, חינוך, תוכנה, ובמיוחד ברוקר טוב שרוצה לתרום כסף אבל אתה נותן לך להאכיל מחיר איטי, אבל גם אתה צריך להיות חבר ביותר מבחינה מוסרית למופת, פוליטיקלי קורקט של כוכב הלכת כדי להצדיק לקיחת כסף של אחרים דרך המסחר.
   

 9. # 9
  תאריך הצטרפות
  ינואר 2009
  הודעות
  4
  תודה פוסט / Likes

  Default

  ובכן ישנם ערכים שונים ודרכי להבין כי "לתת משהו ולא מצפה בתמורה". חשבו על כך שהילדים שלך ולתת להם כסף לאוכל החינוך, או כל צרכים אחרים. האם אתה מצפה מהם להחזיר לך כפי שהם להתחיל להרוויח כסף? אני חושב שאם אתה עושה את זה יהיה אנוכי. הם בדרך שתיארת כי לצטט יותר של דרך מדעית אבל זה לא יכול לחול על מוסר וערכים שיש לאנשים כלפי דברים, אם כי כולנו שונים וחלק מאיתנו יש נוסחאות מדעיות לכל דבר על plannet זה ומחוצה לו.
   

 10. # 10
  תאריך הצטרפות
  בפברואר 2009
  הודעות
  1
  תודה פוסט / Likes

  Default

  Agree.Like לגמרי בשיר של הביטלס: "ובסופו של דבר האהבה שאתה לוקח שווה לאהבה שנתת". כמה נכון, כמה נכון ....
   

עמוד 1 מתוך 8 123 ... אחרוןLast

נושאים דומים

 1. אתה עדיין יכול להרוויח כסף המסחר במט"ח בלי באמת על ידי ספאם
  על ידי Wal באולם שולחי דואר הזבל בפורום של בושה
  תגובות: 1
  הודעה אחרונה: 2010/03/13, 07: 15 AM

תגיות עבור הליך המשנה

הרשאות

 • אתה אולי לא לפרסם נושאים חדשים
 • אתה אולי לא לפרסם תגובות
 • אתה אולי לא לצרף קבצים
 • אתה אולי לא לערוך את ההודעות שלך
 •