Romance Scam CEX Coin Scam (www.cexcoin.net)

Pig Slaughter and similar scams
Start by taking screen shots of all trades, communication, wallet addresses, transfers, their website, etc. Then let us know what country you are from so we can advise where to report these scams.
Unfortunately because I failed to pay the "taxes" on time my account has been deactivated so I can't log in. I do have the wallet address and such. I have wallet addresses though and I'm from the UK
 
Unfortunately because I failed to pay the "taxes" on time my account has been deactivated so I can't log in. I do have the wallet address and such. I have wallet addresses though and I'm from the UK
Document as many of the details as you can. What country are you from so we can advise where to report.
 
Am fost înșelat foarte puternic de acest site. Am fost abordat într-un moment cu adevărat vulnerabil din viața mea și am ignorat toate steagurile roșii pe care ar fi trebuit să le observ. A fost emoționant să văd că banii cresc și cresc, așa că din anumite motive nu am văzut că există îndoieli.

După cum am menționat mai sus, a ajuns la punctul de impozitare și nu am plătit nimic acolo, deși nu mi-am putut permite din cauza cât de mult am investit în această înșelătorie. Acum știu că nu-mi pot recupera banii și îmi rupe inima absolut pentru că nu am rămas aproape nimic după asta. Am fost prost și acum nu mă pot recupera din asta.

Bănuiesc că nu există speranță?

Un lucru de remarcat este că a existat un punct în care am fost suspicios și am încercat să retrag 10 USD de pe site, care a funcționat de fapt, dar nu sunt sigur dacă permit asta doar pentru a contracara preocupările cuiva.
salut si eu am fost inselat de acest site,la fel am facut si eu o retragere de 44 de usdt dupa care nu a mai functionat sa retrag ,continua sa creasca dar nu pot retrage,orce suma retrag este inghetat
 
salut si eu am fost inselat de acest site,la fel am facut si eu o retragere de 44 de usdt dupa care nu a mai functionat sa retrag ,continua sa creasca dar nu pot retrage,orce suma retrag este inghetat
My withdrawal did work, it was a small amount $10 I think but after that nothing. Was it Anna that scammed you also?
 
Retragerea mea a funcționat, a fost o sumă mică de 10 USD cred, dar după aceea nimic. Anna a fost cea care te-a înșelat și pe tine?
nu era alta fata pe nume kally ,dar de o luna a disparut misterios nu mai raspunde la mesaje ,dar a mai gasit inca o fata dianee care avea o plangere si am abordato despre cex coin
 
si aceasta dianne avea o plangere facuta pe un site tot de scam ,in care acea persona era fosrte disperat si a lasat nr ei de telefon
 
Back
Top