Romance Scam CEX Coin Scam (www.cexcoin.net)

Pig Slaughter and similar scams
Si ce pot face că să-mi recuperez banii
Trebuie să începeți prin a face capturi de ecran ale tuturor comunicării și chat-urilor, site-ului lor web, toate transferurile, toate tranzacțiile, aplicația pe care au folosit-o etc. Documentați totul pentru evidențele dvs. Odată ce ați făcut acest lucru, vă pot sfătui de unde să începeți să raportați această înșelătorie.
 
Trebuie să începeți prin a face capturi de ecran ale tuturor comunicării și chat-urilor, site-ului lor web, toate transferurile, toate tranzacțiile, aplicația pe care au folosit-o etc. Documentați totul pentru evidențele dvs. Odată ce ați făcut acest lucru, vă pot sfătui de unde să începeți să raportați această înșelătorie.
Am toate acestea pe telefon unde trebuie să mă duc ce trebuie sa fac
 
Am toate acestea pe telefon unde trebuie să mă duc ce trebuie sa fac
Vă rugăm să depuneți rapoarte la următoarele organizații.

1) FCA

2) FBI via IC3

3) Global Anti-Scam Organization (GASO) - această organizație este o organizație nonprofit pentru a ajuta toate victimele. au chat live gratuit pe site-ul lor 24 de ore pe zi

 
Si eu am investit in aceasta companie si nu stiu cum sa fac sa recuperez banii deoarece am platit o multime de taxe si dupa ce am terminat de platit taxele nu-mi mai raspunde nimeni nu va rog ajutati ma sunt disperat.
salut florin cat ai investit si de ce ai platit taxe pentru ce?
 
salut florin cat ai investit si de ce ai platit taxe pentru ce?
Am platit 3 taxe in valoare de 11 de euro pe diferite motive am platit 6000 pentru ami vira banii in binance apoi miau cerut inca o taxa de 2000 pentru verificare si ultima taxa de 3000 de euro pentru ami vira bani in cont
 
Am platit 3 taxe in valoare de 11 de euro pe diferite motive am platit 6000 pentru ami vira banii in binance apoi miau cerut inca o taxa de 2000 pentru verificare si ultima taxa de 3000 de euro pentru ami vira bani in cont
In total am investit 39 000 de euro pentru bani din imagine
 

Attachments

  • Screenshot_20220613-181552.png
    Screenshot_20220613-181552.png
    266.3 KB · Views: 6
nu am atat de multa pierdere dar am si eu in jur de 15 mii de euro ,nu am platit nici o taxa deoarece am retras o suma mica dar contu a fost inghetat ,in luna mai am testat platforma daca plateste atunci funciona dar am retras o suma mica ,o singura data
 
incepand de astazi nu am mai putut acesa aplicatia cex nici webu am tot urmarit ,mi sa spus ca de la 1 iulie va fi postata in binace si voi putea retrage suma ,dar nu
 
Back
Top