Slovenia

& hi from me as well

I have a question or 3:
- what is "forex" platform?
- how does it differer from VT
- how does it differ from MetaTrader 4
- how does it differ from simray's plafrom (used bu myprivatetrade and some other)

thanks a TON for all the answers :)
 
Last edited:
Ej zivjo iztok,
jaz se ze nekaj cez leto ubadam s forexom.Do letos sem se nekaj matral s tehnicno analizo (med drugim jaz sem delal tehnicno analizo v eni firmi in smo dajali signale investitorjem na futurih in opcijah) ki resnicno mi je zelo vsec. Seveda tukaj vseh poznanih indikatorjev od rsi do macda momentuma ki toliko pomagajo pri delnicah ni ampak mi je vseeno prslo prav moje diskretno znanje candlestickov in prepoznavanja patternov nasploh.V bistvu to leto sem malo investiral za osvezitev znanja in spoznavanja zame nvega forex marketa.Zanimivo. Zdaj se ubadam s tradanjem novic in moram rec da po prvem mesecem sem se kar zadovoljen.Moji brokerji so oanda (ki mi daje moznost odpiranja accounta v eurih kljub sirokim spreadom) mbt in IFX. Sem hotel odprt racun pri dukascopy o imajo zahtevne pogoje zamene za sedaj (min trade 2 std lots...)Ok that's enough za danes! Lepo pozdravljeni vsi nasi.
 
Ej zivjo iztok,
jaz se ze nekaj cez leto ubadam s forexom.Do letos sem se nekaj matral s tehnicno analizo (med drugim jaz sem delal tehnicno analizo v eni firmi in smo dajali signale investitorjem na futurih in opcijah) ki resnicno mi je zelo vsec. Seveda tukaj vseh poznanih indikatorjev od rsi do macda momentuma ki toliko pomagajo pri delnicah ni ampak mi je vseeno prslo prav moje diskretno znanje candlestickov in prepoznavanja patternov nasploh.V bistvu to leto sem malo investiral za osvezitev znanja in spoznavanja zame nvega forex marketa.Zanimivo. Zdaj se ubadam s tradanjem novic in moram rec da po prvem mesecem sem se kar zadovoljen.Moji brokerji so oanda (ki mi daje moznost odpiranja accounta v eurih kljub sirokim spreadom) mbt in IFX. Sem hotel odprt racun pri dukascopy o imajo zahtevne pogoje zamene za sedaj (min trade 2 std lots...)Ok that's enough za danes! Lepo pozdravljeni vsi nasi.

Hojla Tomaž !

Seveda lep pozdrav tudi tebi, me veseli da si zašel na Forex Army...
Zanimiva tale tvoja zgodba. Kaj pomeni da delaš samo s tradanjem novic ? Trguješ samo ob velikih premikih? A ni to adrenalin na potenco hehe. Sem sam parkrat dobil močno po nosu ravno zaradi nelogičnega razvoja dogodtkov po novicah tako da jim zaupam omejeno.
Oando sem videl sam sem na VT-u preko domače MB firme . Valuto izbereš seveda po želji.
Dukascopy so pa svojevrstni tiči. Ampak po iskušnjah ne drži vse tako kot imajo napisano, se da z njimi pogovarjati tudi o drugačnih možnostih.


Zaenkrat lep pozdrav

iztok
 
Back
Top