spring-information.com SCAM Broker

senden para yatırmamı isteyecekler vergi diye bu yüzden sakın inanma onlara benim paramı çaldılar resmen

Yes, but they have money in their account.
PK494 is correct, the money is all fake. These are fake accounts with fake balances and she gave you access on purpose to gain your trust. There is no money to be transferred as there are no real funds. See if you can change her password and lock her out of the account although they will just eventually shut off the account. Have fun and make them as mad as you can, they are all ruthless POS.

Ne yazık ki dahil oldum ve Tinder'da +85 55394978 numarasını kullanarak bir cazibe hesabı kullanan Spring-Information adlı bir grup tarafından aptalca dolandırıldım. Var olup olmadığını görmek için önceden biraz araştırma yaptığım için oldukça yeni olmalılar. Onları uyarıyor ve hiçbir şey bulmayı başaramadı. Spring-information.com/ adresinde çok ustaca oluşturulmuş bir web siteleri var ve şimdi fark etmem gereken birçok kırmızı bayrak olduğunu fark ettim. Euro Finance Investigation & Security Organization (EFISO) tarafından bir EFISO.EU/ web sitesinde düzenlendiğini iddia ediyorlar, ancak sonunda iletişim kurulamıyor. MT5 platformunda manipüle edilmiş çizelgeler ve verilerle tam bir sahte sunucu çalıştırıyorlar, çünkü çizelgeleri ve şimdi katıldığım diğer bilinen saygın aracılar arasında para çekme talebinde bulunmamı tetikleyen anormallikler buldum.
Onları test etmek için biraz para (USDT) yatırdım ve biraz kar elde ettim. Tüm süreç çok sorunsuz geçti, ancak fantastik bir Noel para yatırma bonusu programı nedeniyle duraklatıldığını beyan ettikleri para çekme sürecinde sorunlar başladı. Şimdi tüm whatsup numaraları tarafından engellendim ve iletişim artık mümkün değil. Kullandıkları web sitesi yalnızca Haziran 2020'den beri kayıtlıdır.

Umarım bu en azından başka bir kişinin bu dolandırıcıları araştırması için dua etmesini engelleyebilir.
merhaba: tüm bu hesaplar sahte beni aynı şekilde kandırdılar, bu benim numaram, lütfen whatsapp'a yazın: +905448240808 Naci AKKAYA
spring-information.com : Şirket tarafından dolandırılanlar için bir grup oluşturmak istiyorum.

Back