springmt5.com won't let me withdraw

Naci AKKAYA

Recruit
11/03/2020 tarihinde bu firma tarafından dolandırılmış bulunmaktayım Singapur'dan olduğu söyleyen ve Telegram üzerinden yazışan daha sonra whatsap üzerinden bu numaradan benimle +852 9385 5960 iletişime geçtiler 2 kişi idiler diğer numara is +852 6580 8513 bu numaradan benimle iletişime geçtiler ve bitcon üzerinden ben den toplamda 57,000 $ paramı aldılar bu kişiler yaklaşık olarak bir ay boyunca ekte göstermiş olduğum MetaTrader 5 Sitesi üzerinden https://springmt5.com/#/privacy bu adrese kayıt edip beni .işlem yapmamı sağladılar hesabımdan para çekmek istediğim zaman hesabıma ulaşmamı engel koydular ne hesabıma giriş yapa biliyorum ne yatırdığım paramı çeke biliyorum konu ile ilgili savcılığa şikayette bulundum ama nereye kadar gidecek hiç bir şey bilmiyorum .
bankadan kredi çektim bunlara yatırdım..
WhatsApp Image 2021-04-15 at 12.40.36.jpegWhatsApp Image 2021-04-14 at 16.22.50.jpegWhatsApp Image 2021-04-15 at 12.40.36.jpegWhatsApp Image 2021-04-15 at 12.40.12.jpeg

Attachments

• WhatsApp Unknown 2021-04-14 at 10.01.20.zip
    659 KB · Views: 4
ABD'deyim, bu komisyoncuya yatırım yapmadan önce kapsamlı araştırma yapmadım, para yatırırken veya ticaret yaparken normaldir ve başlangıçta az miktarda para çekebildim. Daha fazla para çekmeye geldiğinde, komisyoncu vergi ödemeyi istedi ve şimdiye kadar para çekme talebimi karşılamadılar ve özel hizmet görevlisi de yanıt vermiyor.
Bu komisyoncu, sadece HongKong'a değil, tüm dünyadaki tüccarlara hizmet ediyor gibi görünüyor. HongKong polisine ihbar ettim, ayrıca CFTC ve internet suç raporu da verdim.
sen den bir konu da yardım isteye bilir miyim bu firma da HongKong da bulunuyor ve benim 65 000 $ dolarımı aldı hesabımda toplamda 138 000 $dolar param vardı ve paramı geri alamıyorum firma linkini atıyorum sana ..
springinforex.com/contact

Refer to these links:

merhaba: tüm bu hesaplar sahte beni aynı şekilde kandırdılar, bu benim numaram, lütfen whatsapp'a yazın: +905448240808 Naci AKKAYA
spring-information.com: I want to create a group for those who have been swindled by the company.

@Naci AKKAYA

--> Do not send these alleged scammers any more money please.

--> write a review of the company here: https://www.forexpeacearmy.com/forex-reviews/18283/spring-markets-forex-brokers

--> And invite the company to your thread here after 96 hours. follow these instructions:

Back