Dolandiricikik/Fraud

Tuna3809

Recruit
mba hesabındaki parayı alamıyorum nasilbir yol izlemeliyim bilgi verirmisiniz acaba.simdiden tesekurler

mba hesabındaki parayı alamıyorum nasilbir yol izlemeliyim bilgi verirmisiniz acaba.simdiden tesekurler
Bize tam hikayeyi ve neden paranızı alamadığınızı, komisyoncu adı ve web sitesi adresiyle birlikte anlatın.

Hesabimdaki cekemiyor.ve şimdide hesabima ulasamıyorum
mba mındakindeki tesekurler alamıyorum nasıl bir yol izlemeliyim bilgi verir acaba.simdiden tesekurler
MT4 platfromunda dosyayı ekledim.ordan girebilirsiniz.bir bayanlar tanıştım Hong Kong lu olduğunu soyledi ve amcasından tüyo aldığını şu saatte şu döviz alış verişi yapılacağını haber veriyordu 5 ,6 ay boyunca devam etti haftada genelde 2 seans yapıyorlardı bu şekilde,yıl sonuna geldiğinde biraz para çekmek istedim ama hesaptaki paranın %10 unu vergi olarak istediler. Ben yatirmadim ama.ondan sonra hesabımı işlem kere kapattılar. şimdi ise hesabıma hiç giremiyorum MT4 AUU global limited. TPSLtd-live

Attachments

• Screenshot_20220221-205731.png
    Screenshot_20220221-205731.png
    96.7 KB · Views: 2
Hesabimdaki cekemiyor.ve şimdide hesabima ulasamıyorum

MT4 platfromunda dosyayı ekledim.ordan girebilirsiniz.bir bayanlar tanıştım Hong Kong lu olduğunu soyledi ve amcasından tüyo aldığını şu saatte şu döviz alış verişi yapılacağını haber veriyordu 5 ,6 ay boyunca devam etti haftada genelde 2 seans yapıyorlardı bu şekilde,yıl sonuna geldiğinde biraz para çekmek istedim ama hesaptaki paranın %10 unu vergi olarak istediler. Ben yatirmadim ama.ondan sonra hesabımı işlem kere kapattılar. şimdi ise hesabıma hiç giremiyorum MT4 AUU global limited. TPSLtd-live
Para yatırmadığın için şanslısın, dolandırıcı kardeşim.

Ne yapmam gerekiyor
Yukarıda mesaj yazan ve iletişime geçilmesini söyleyen kişi dolandırıcıdır. Paranızı geri alabileceklerini iddia ediyorlar, ancak onlara hiçbir bilginizi vermiyorlar.

Para kaybettiğiniz site hangisi? Daha fazla ayrıntı bulmaya çalışacağım.

Back